Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Absolwent
Jesteś tu: Absolwent > Polski > news

Warsztaty dla absolwentów SGH

2019-01-04 ckirza kategoria: warsztat 

Nowy rok to doskonały czas na stawianie sobie nowych lub modyfikację starych celów oraz zaplanowanie ich realizacji. Czym się zainspirować, jak dobrze cele zaplanować i jak skutecznie je zrealizować – o tym można się będzie przekonać 22 stycznia br. podczas spotkania warsztatowego „3xZ=SUKCES”, organizowanego w ramach działalności Klubu Absolwentów SGH.
 
Podczas warsztatów pracować będziemy nad konkretnymi celami osobistymi. Dowiemy się, czym dążąc do celu można się ZAINSPIROWAĆ, jak cele ZAPLANOWAĆ i wreszcie - jak je ZREALIZOWAĆ.
Dowiemy się czym jest odporność i siła psychiczna i jaki ma ona wpływ na nasze życie na gruncie prywatnym i biznesowym. Jak można ją wzmacniać i rozwijać? W jaki sposób może ona nam się przydać w realizacji celów? Poznamy techniki, narzędzia i dobre praktyki, które wesprą nas w realizacji planów, a prezentowane zagadnienia przedstawione zostaną w świetle najnowszych badań oraz praktyki pracy z przedsiębiorcami.
Dodatkowo, wspólnie stworzymy plan aktywności w ramach Klubu Absolwentów SGH na rok 2019, tak aby jak najlepiej odpowiadał on naszym potrzebom i stał się źródłem inspiracji.
Spotkanie poprowadzą:
Kinga Strzelecka, Doradca Kariery SGH, psycholog, trener biznesu,
Paulina Mechło, psycholog, neurokognitywista, trener biznesu (tbc).
 
Kiedy: 22 stycznia 2019, godz. 17:30-20:30,
Gdzie: budynek główny SGH, sala 152, 1. piętro
 
UWAGA: obowiązują zgłoszenia poprzez formularz.
 
O prowadzących:
Kinga Strzelecka
Trener biznesu,  doradca kariery, ekspert w dziedzinie świadomego budowania ścieżki kariery oraz profesjonalnego wizerunku biznesowego.
Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku psychologii organizacji oraz podyplomowych studiów trenerskich Uniwersytetu Warszawskiego.
Doświadczenia w obszarze selekcji i rekrutacji pracowników zdobywała podczas pracy w konsultingu personalnym oraz wewnętrznym dziale HR w dużej międzynarodowej organizacji. Od 10 lat współpracuje ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie jako coach kariery.
Na co dzień trener firmy szkoleniowej move.mi, gdzie prowadzi szkolenia z profesjonalnej autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych oraz rozwoju umiejętności wpływających na budowanie autorytetu i tworzenie marki osobistej.
  
Paulina Mechło
Psycholog, neurokognitywista, trener biznesu, współtwórca portalu uwaznyprzedsiebiorca.pl oraz terapeuta w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach. Absolwentka Uniwersytetu SWPS, ekonomicznych studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowych studiów Polskiej Akademii Księgarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, autorka oraz współautorka licznych książek z zakresu rozwijania procesów poznawczych oraz stawiania i osiągania celów.
Od wielu lat pomaga przedsiębiorcom w rozwijaniu kompetencji miękkich, inspiruje do zmiany, zachęca do kreatywnego myślenia, wspiera w procesie tworzenia, jak i rozwijania firmy. Współautorka artykułów naukowych z dziedziny ekonomii i zarządzania, w szczególności z tematyki dotyczącej decyzji lokalizacyjnych przedsiębiorstwa, atrakcyjności inwestycyjnej oraz kapitału relacyjnego organizacji.
Laureatka nagrody Teofrasta przyznawanej najlepszym książkom psychologicznym w Polsce przez magazyn psychologiczny Charaktery. Jako współautorka nagrodę otrzymała za książkę pt. “Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni”. Ponadto autorka oraz współautorka książek pt: “Cel. Odkryj, określ, osiągnij”, “Superpamięć w 31 dni. Triki, ćwiczenia, neurorozrywki”, “Piękny umysł nie ma wieku. Łamigłówki dla seniorów i nie tylko”, “Nakarm swoje synapsy! Zadania poprawiające sprawność umysłową” “Trening intelektu dla dzieci” oraz serii książek “Przygody z Ortografikami”.

Archiwum