Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Absolwent
Jesteś tu: Absolwent > Polski > news

Trwa nabór Mentorów do II edycji Programu Mentoringowego SGH

2018-11-14 ckirza kategoria: informacja 

Program Mentoringowy SGH to inicjatywa łącząca wyróżniających się studentów i absolwentów SGH.
 
W trakcie trwającego klika miesięcy programu dobrane według najlepszego dopasowania potrzeb i oczekiwań pary mentor-mentee odbywają szereg indywidualnych spotkań, podczas których wymieniają się wiedzą, poglądami i doświadczeniem. Dodatkowo dla uczestników przygotowane są zamknięte warsztaty tematyczne oraz spotkania m.in. wspierające i rozwijające umiejętności pełnienia roli mentora.
 
Program skierowany jest do absolwentów studiów licencjackich, magisterskich lub doktoranckich SGH, którzy od momentu ukończenia studiów posiadają co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe lub 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, lub też posiadają co najmniej tytuł doktora oraz minimum 5-letni staż naukowy i/lub dydaktyczny od momentu obrony doktoratu.
 
Jeżeli jesteś więc absolwentem SGH i spełniasz powyższe kryteria zapraszamy do zgłaszania się do programu. Jest to doskonałą okazją do budowania relacji i integracja w gronie najlepszych absolwentów SGH podczas zamkniętych spotkań oraz możliwością samorealizacji i doskonalenia w obszarze dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem oraz wspierania innych w rozwoju.
 
Szczegółowe informacje o programie wraz z regulaminem: www.sgh.waw.pl/mentoring
Formularz zgłoszeniowy do Programu dostępny jest TUTAJ
 
Na zgłoszenia czekamy do 28 listopada br.

Archiwum