Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ABSOLWENT SGH
Klub Absolwentów SGH : Klub Absolwentów SGH – Absolwenci SGH, pozostań w kontakcie z Uczelnią | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Absolwent - Klub Absolwentów SGH
Absolwent
 

 Spotkanie z Absolwentem SGH

 

21 maja  zapraszamy Absolwentów SGH na spotkanie pt. "10 najważniejszych kroków do polskich jednorożców – perspektywa VC i przedsiębiorcy".

Firmy VC zmieniły w skali globalnej zasady budowania międzynarodowych firm technologicznych. Dzięki rodzącemu się ekosystemowi VC Polska ma szanse przystąpić do tej gry. Artur Banach*, Partner w Movens Capital, a wcześniej wieloletni CEO Netsprint, opowie o tym, jakie są główne zasady, których powinny trzymać się founderzy i fundusze, aby wykorzystać polską przedsiębiorczość do budowania jednorożców.UWAGA: obowiązują zapisy na wydarzenie - wkrótce uruchomimy formularz rejestracyjny.

Kiedy: 21 maja 2019 r., godz. 9:30-11:30
Gdzie: sala 152, budynek główny SGH


Banach_Artur.jpg
*Prowadzący spotkanie:

Artur Banach jest absolwentem SGH, Partnerem w Movens Capital, funduszu VC inwestującym w firmy technologiczne o potencjale międzynarodowym. Wierzy, że uczenie maszynowe i algorytmy sztucznej inteligencji głęboko zmienią otoczenie biznesowe w ciągu najbliższych 3-5 lat.
Jest też doświadczonym przedsiębiorcą, który przez ponad 17 lat kreował kierunki rozwoju rynku digital w Polsce. Od 2001 roku razem z Netsprintem rzucał wyzwania globalnym konkurentom. Odpowiedzialny za ewolucję firmy, która na przestrzeni lat z największej polskiej wyszukiwarki przeistoczyła się w unikatowy w skali regionu (150+zatrudnionych) ekosystem firm adtech i martech – Grupę Netsprint (po dołączeniu LeadR, oraz akwizycjach Adrino, Whitepress i WaytoGrow).

 

 Spotkania Klubu Absolwentów SGH

 
Tegoroczne spotkania Klubu Absolwentów SGH:

Warsztaty „5 kroków managera do zaangażowanego zespołu” (17 kwietnia). Spotkanie poprowadziła Beata Tarnowska, absolwentka SGH, coach biznesu i mentorka.

Galeria zdjęć z warsztatów "Krótko, zwięźle i ciekawie – czyli jak mówić, by zaintrygować i porwać publiczność" (26 lutego). Warsztaty poprowadziła Kinga Strzelecka.

Galeria zdjęć z warsztatów "3xZ = SUKCES" (22 stycznia). Spotkanie prowadziły: Kinga Strzelecka, Doradca Kariery SGH, psycholog, trener biznesu oraz Paulina Mechło, psycholog, neurokognitywista, trener biznesu (tbc). 
 

 o Klubie Absolwentów SGH

 

Klub Absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie jest inicjatywą mającą na celu integrację środowiska absolwentów SGH. Prowadzi go Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami.

Uczestnictwo w Klubie Absolwentów jest bezpłatne i daje następujące korzyści:
  • Kartę Absolwenta SGH uprawniająca do zniżek w ramach Programu Rabatowego i imprez organizowanych przez Klub;
  • zaproszenia do udziału w spotkaniach i konferencjach organizowanych w SGH;
  • możliwość nawiązania kontaktów biznesowych;
  • możliwość odnawiania i nawiązywania kontaktów z absolwentami różnych kierunków i roczników;
  • możliwość zamieszczania i otrzymywania ofert pracy, praktyki staży przez serwis Kariera;
  • informacje o ofercie edukacyjnej SGH w zakresie dokształcania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Do Klubu Absolwentów SGH zapraszamy osoby, które ukończyły w SGH studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie bądź uzyskały w SGH stopień lub tytuł doktora, doktora habilitowanego, profesora.

 Klub Absolwentów SGH z wizytą w Mennicy_1.JPG 

 
 

 

 
 
 

 karta absolwenta

 
​Kartę Absolwenta SGH mogą otrzymać osoby, które są uczestnikami Klubu Absolwentów SGH.
 
Aby przystąpić do Klubu, należy wypełnić deklarację oraz przesłać skan dyplomu ukończenia studiów lub nadania stopnia/tytułu naukowego na adres:
klub_absolwentow@sgh.waw.pl.
Plik skanu należy nazwać następująco: "nazwisko_imię_rok ukończenia studiów". Wypełnienie deklaracji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwentów.
 
Karta wydawana jest bezpłatnie. Czas oczekiwania na Kartę wynosi ok. 4 tygodni. Karty wysyłamy pocztą.
 
KARTA_green_Aw1.jpg 
 

 Program rabatowy

 
 

 sieci społecznościowe